GoPow Festival 2016

W tym roku, już po raz czwarty będziemy mieli okazję bawić się na Go*Pow Festival. Organizatorzy, jak co roku przygotowali mnóstwo niespodzianek, premier filmowych oraz warsztatów. Warto zarezerwować sobie 18-19 listopada i przyjechać do Wrocławia na to wielkie snowboardowe święto.

Festiwal, po raz kolejny zmienił lokalizację. Tym razem będziemy gościć w otwartym w tym roku parku trampolin – GO JUMP, który daje ogromne możliwości przeprowadzenia warsztatów praktycznych, co z pewnością docenią wszyscy fani sportowego trybu życia.

W piątek 18 listopada, będziemy mieli okazję obejrzeć najnowsze premiery filmowe, a wśród nich m.in. Stereotypes (AAF), oraz The Fourth Phase (Postland) – pełną listę filmów podamy wkrótce.

Sobota, 19 listopada rozpocznie się jak zawsze warsztatami. W tym roku wśród prowadzących zobaczymy m.in. Wojtka Pawlusiaka, Annę Płocińską, Adriana Smardza i dr Piotra Kunysza, więc możemy liczyć na sporą porcję nowej wiedzy i ostrego treningu.

Na terenie parku trampolin, będzie strefa expo, więc będzie okazja do zobaczenia i pomacania sprzętu na nadchodzący sezon, oraz porozmawiania ze specjalistami.

Cała impreza zakończy się szaloną imprezą w klubie Bezsenność.

Pełne info oraz bilety na cały festiwal znajdziecie tu: http://gopowfestival.pl

Do zobaczenia!