Kaunertal Spring Classic 2015

To już nasza mała tradycja, że na majówkę rzucamy wszystko i jedziemy na Kaunertal celebrować wolne. W tym roku trafiliśmy akurat na brytyjski tydzień organizowany przez Whitelines Magazine, na który zjechała się masa ludzi, z całej Europy.

Pierwszy dzień na stoku powitał nas względnie dobrą pogodą, mnóstwem osób na parku i zawodami Whitelines Rail Jam, w których wziął udział nasz ziomal Michał Matuszewski, Ci którzy nie brali udziału w jam’ie mogli podziwiać mocne triczki popijając darmowe piwko i słuchając dobrej muzy. Drugi dzień, był świętem jednego z tych triczków, na które zawsze miło popatrzeć, na parku odbył się Methodical Madness. Każdy mógł zaprezentować swojego methoda – było wysoko i stylowo. Kolejne dni przyniosły nam mgłę, przelotne deszcze, problemy z prędkością i niektórym z nas poparzenia na twarzy… Natomiast ostatni dzień jazdy, jak to zwykle bywa, wynagrodził wszystko. Na lodowcu przywitała nas rano pełna lampa, i wreszcie taki śnieg o jakim marzyliśmy cały wyjazd.

Oprócz jazdy na desce, mieliśmy też okazję wziąć udział w paru mocnych bibach i pojeździć na odnowionej mini rampie stojącej zaraz za bramkami wjazdowymi na lodowiec. Podsumowując – Kauner jak zwykle zapewniło nam kupę dobrej zabawy na koniec sezonu, także wracamy za rok!

Poniżej mała galeria foto-strzałów z naszego wyjazdu.

13

1

21

matusz1

11270466_481251425357573_6015757781770699266_o

sandra1