Nagraj przejazd i zgarnij kamerę Sony Action Cam!

We wtorek ruszy pierwszy internetowy „Festiwal Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. W telegraficznym skrócie Waszym zadaniem jest nagranie dowolnego filmiku kamerą sportową – tak zwaną Point of View. Edit ma przedstawiać sport zimowy lub zimową wersję sportu uważanego za letni – na przykład jazdy na rowerze czy lotu paralotnią.

 

Gotowe video od wtorku aż do 12 marca będziecie mogli wrzucać do aplikacji, która będzie dostępna na fanpage’u Extreme Series (facebook.com/zawody.extreme.series). Potem rozpocznie się głosowanie, w którym do zgarnięcia będzie:

– Nagroda od publiczności – twórca video, które otrzyma najwięcej lajków wygra kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS

– Nagroda od portali – twórca video, które otrzyma najwięcej głosów od 21 portali sportowych zgarnie 1000zł w gotówie

– Nagroda od jury – twórca video, które zdobędzie najwięcej punktów od 6 członków jury reprezentujących różne sporty zimowe zgarnie kamerę Sony Action Cam Mini AZ1VR
Wokoło sporo śniegu, zapowiada się słoneczny weekend więc do boju! Myślcie nad koncepcją i nagrywajcie – liczy się przede wszystkim kreatywność!

 

Dostępna już jest aplikacja konkursowa! > https://www.facebook.com/zawody.extreme.series/app_425042714278677