Progressive Park – otwarcie nowego snowparku w Zieleńcu

15 stycznia odbędzie się otwarcie nowego snowparku w Zieleńcu – Progresiw Park na stoku „Mieszko”. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla Was luźne zawody w snowboardowe oraz freeski, przy współpracy z  Tylko Jibbing, Czerwoną Komnatą, Neige oraz Elementary.  Na miejscu czeka na Was dobrze przygotowany snowpark z  różnorodnymi przeszkodami .W czytaj więcej plakat oraz dodatkowe informacje.

 

 

O godzinie 10tej rozpoczną się zapisy oraz sesja treningowa, między 12-13 zrobimy przerwę na reshapeing. W trakcie przerwy będziecie mogli skosztować specjalności snowparkowego kucharza (grill).  O godzinie 13 rozpoczniemy jam session (snowboard freeski), który jest przewidziany do godziny 15.  Jak się troche ściemni wystartujemy ze sztucznym oświetleniem na snowparku i odpalimy best trika. o godzine 18 ogłosimy zwycięzców i wręczymy nagrody, które zostały ufundowane przez Tylko Jibbing, Czerwoną Komnatę, Neige oraz Elementary.

Podczas zawodów odbędzie się również konkurs dla fotografów ufundowany przez  Czerwoną Komnatę, na najlepsze zdjęcie z zawodów. Więcej informacji wkrótce.

Zapraszamy wszystkich do Zieleńca!­­