RED BULL "SHR3D" Niecodzienna okazja na snowboardowy wyjazd życia i sławę – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Jeśli chcesz polecieć do Austrii, nakręcić snowboardowy klip i dobrze się bawić, to musisz wiedzieć, że szuka Cię Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak! Daj się odnaleźć i już dziś zgłoś się do jego ekipy na Red Bull Shr3d 2013.

„Gniazdo” poszukuje dwóch snowboarderów amatorów, którzy dołączą do jego teamu na Red Bull Shr3d 2013. Muszą spełniać trzy kryteria: mieszkać na stałe w Polsce (w zawodach będą reprezentować nasz kraj), mieć przynajmniej 14 lat i możliwość wypadu na 5-dniowy trip do Zell am See w Austrii (22-27 stycznia 2013) oraz być gotowym na poważny SHRED! Co to oznacza? Musisz posiadać wysokie umiejętności freestyle’owe do zaprezentowania w zróżnicowanym terenie (park, back country czy street).

Co powinieneś zrobić, aby dołączyć do teamu popularnego Gniazda i filmować przez 3 dni z pro-riderami oraz filmowcami?

 

-nagrać swoje przejazdy lub użyć materiału z poprzedniego sezonu. Montujesz swój krótki edit (max. do 5 minut). Powinien on pokazać jak dobrym i wszechstronnym zawodnikiem jesteś (różne style, kreatywne triki,

zróżnicowane środowisko).

-wysłać e-maila (do 4 stycznia 2013), na adres: zawody@pl.redbull.com, z tematem:

„RED BULL SHR3D – zgłoszenie”. A w treści maila umieścić: 1. imię i nazwisko, 2. datę urodzenia,

3. adres zamieszkania, 4. numer telefonu, 5. link do klipu (zamieszczonego na którymś z portali typu YouTube, Vimeo, etc.)

-poczekać na wybór Gniazda. Wojtek Pawlusiak sam wybierze dwóch spośród was, którzy, według niego,

są gotowi na zmierzenie się z ekipami z Austrii (pod wodzą Marka Swobody) i Słowenii (pod kierownictwem Marco Grilca).

 

Pamiętaj, że jakość klipu, ujęcia i montaż w Twoim zgłoszeniu są drugorzędne. Ważne, by Gniazdo mógł ocenić Twój snowboardowy poziom, kreatywność, umiejętność dostosowania się do warunków. Po prostu musisz go swoim filmem przekonać, że powinien zabrać Ciebie na ten trip. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się automatycznie,

że Twój klip może być opublikowany na stronach związanych z projektem. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w tym niesamowitym wypadzie będą musiały podpisać oświadczenie uczestnika, w którym zgodzą się na wykorzystanie ich wizerunku w materiałach foto i video związanych z Red Bull Shr3d.

 

W projekcie Red Bull Shr3d wszystko kręci się wokół liczby 3. Trzy 3-osobowe zespoły z trzech krajów,

które mają trzy dni na wyprodukowanie 3-minutowego klipu w Zell am See w Austrii. Przed Tobą niecodzienna okazja.

Darmowy trip, trzydniowa jazda, filmowanie i zabawa w towarzystwie pro-snowboarderów i utalentowanych amatorów. Do tego mnóstwo trików, super ujęcia, tysiące snowaboardowych przygód, karta sim z dziesiątkami numerów do riderów z całej Europy i kieszenie pełne opowieści. Kto by nie chciał wrócić z wyprawy z takim bagażem?